Відповідно плану роботи Центру 18.09.2025 відбувся практикум «Створення освітнього контенту: прості рішення для складних завдань» для учасників школи «Цифрова кишеня вчителя», під час якого педагоги мали змогу не лише отримати нові знання, а й попрактикуватися у створенні ефективних матеріалів для навчання.
Консультант Центру Віталія Пасічник ознайомила присутніх із інструментами для реалізації «WOW-ефектів» на уроці та наголосила, що сучасні учні потребують не лише інформації, а й емоційного залучення до процесу навчання.
Під час практичної частини вчителі працювали з прикладами генерування зображень для коротких відеофрагментів, що можуть стати цікавим початком уроку, візуалізованим поясненням складних понять чи ефектною рефлексією наприкінці заняття. Учасники мали можливість випробувати прості цифрові інструменти, які не потребують складних технічних навичок, але водночас забезпечують високий рівень візуальної привабливості матеріалу.
Було наголошено, що навіть коротке, але вдало змонтоване відео може суттєво змінити атмосферу уроку та підвищити мотивацію школярів.